Fellne

Shitet nga: Fadil morina 06 Shk 22:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Malishevë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Bandashet. Jan ne. Gjendje. Te. Sigurt.
Jan 14 tsh
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim