Fellne

Shitet nga: Ardian 19 Pri 11:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Malishevë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Baj nrrim edhe me 15 kater sherafa fellnet bajn per golf 5 audi a4 alfa rome etj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim