Fellne

Shitet nga: Genc 17 Shk 09:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne per BMW etj 16 me goma
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim