Fellne 15 per golf 4

Shitet nga: Binak Morina 29 Mar 18:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Malishevë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Jane shume ne gjendje te mire te ardhura nga ch
195/50/15
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim