Fellne 15

Shitet nga: Dionis 26 Mar 11:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Malishevë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes keto fellne 15 ngjyr te bardh
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim