Fellne 15 me 4 sherafa

Shitet nga: Tafil 12 Mar 15:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR   160 EUR

Komuna: Malishevë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne 15 per golf .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim