Fellne 15 per Golf 4 polo etj

Shitet nga: Arbnor 17 Shk 15:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Malishevë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellnet per golf4 , polo jon 15.195.55 fellnet jon ne gjendje te mir nuk jon te lakume muni mi provu,gomat jon te veres.fellnet jon me 5bulona
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim