Fellne 15 she

Shitet nga: mifaili 23 Gsh 21:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

135 EUR   150 EUR

Komuna: Malishevë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shiten fellnet 15she me 5vrima. Jane shum te ruajtura dhe te mira. Bejm edhe nderrim me fellne 15she per vetur Opel Zafira. Ju mirpresim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim