Fellne 15per Opell

Shitet nga: Genci 26 Shk 10:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellnet jan ne gjendje shum te mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim