Fellne 15she

Shitet nga: Endrit 28 Dhj 15:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Malishevë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellnet me gjith goma 15she Ndrrimi mundshem me ndonje send
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim