Fellne 16 i ndrroj me iphone 5

Shitet nga: audi 13 Nën 04:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

185 EUR   210 EUR

Komuna: Malishevë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Ne gjendje shume te mire nga zvicra
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim