Fellne 16

Shitet nga: Imer 07 Shk 14:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Malishevë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellnet nr 16 me gjith goma!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim