Fellne 16

Shitet nga: xoni 10 Mar 11:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Malishevë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shef fellnet 16 me gjith goma
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim