Fellne 16

Shitet nga: rizah 09 Jan 20:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

170 EUR

Komuna: Malishevë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellnet jan ne gjendje te mir nuk jan te demtuara
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim