Fellne 17,Golf 5,6 Tauran,pasat

Shitet nga: Arbnor 16 Mar 20:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Malishevë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
She's fellne 225-50-17 jan ne gjendje te rregullt,i bin Golf 5,6-Tauran-pasat
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim