Fellne 17 TSW ORIGINAL .....

Shitet nga: morina 29 Pri 21:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

550 EUR

Komuna: Malishevë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes fellnet 17c te firmes shum te njohur TSW fellnet jon oroginal tegaranturA sa po ardhura nga italia TEL. 044278162
049607042
Qmimi 550euro

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim