Fellne 17 pa goma per bmw x5 x3 x6

Shitet nga: albion 10 Pri 16:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Malishevë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
jan shum te mira dhe lira viber +37745971408
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim