Fellne 17 per Taureg dhe T5

Shitet nga: Genci 12 Shk 08:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellnet jan shum te rujtne me goma
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim