Fellne 17-she me goma per golf 5 mercedes etj

Shitet nga: albion 10 Pri 16:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

230 EUR

Komuna: Malishevë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
jan shum bukura mund thirni ne viber +37745971408 boj edhe ndrrim me ndonje fellne tjt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim