Fellne 17 shum te mira me goma

Shitet nga: Dardan 19 Mar 08:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

450 EUR

Komuna: Malishevë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellna 17 me goma bajn per golf 5 6 7 audi a4 etj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim