Fellne 18

Shitet nga: liridon 07 Dhj 09:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Malishevë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes frllnet 18 gomat jan dy vitit 2015 te rejea dy vitit 2014 235.40.18 frllnet jan per mercedes po un i kam ne pasat 3c me ato pllastikat veq ato pllastikat i kom mar 20euro per pasat bajn me qato e per mercedes jan origjinal nuk i vyn ato hiq fellnet kan nevoj mi drejtu se dridhin kapak prej 100 deri 120knh veq gomat ja kom ble ka 93euro copen
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim