Fellne 18choll per Passat Audi Golf Mercedes Opel

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Gomister "Refkia" 31 Jan 07:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellnet jan pa goma
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim