Fellne 20 com me goma te reja

Shitet nga: Tailandi 12 Gsh 09:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

480 EUR   550 EUR

Komuna: Malishevë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne me goma te reja shum te reujten me 10 bulona shum te paster
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim