Fellne 225-45-17 -14

Shitet nga: Fellne 09 Mar 22:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne 225-45-17 jan ne gjendje shum te mir me goma te veres 3.5 milimetra .
gomat jan te prodhuara ne vitin 2014 pres bleres serjoz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim