Fellne 85.55.14

Shitet nga: Morina 26 Shk 20:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Malishevë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Jan ne gjendje shum te mire
Shtopa per reno klio
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim