Fellne ATS

Shitet nga: Arianit 12 Pri 22:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Malishevë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne gjermane ATS , 15-she , 4 sherafa, me goma te veres te bajtne po ne gjendje te mire.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim