Fellne R17

Shitet nga: Florim Ibishaj 23 Shk 09:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Malishevë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes 4-fellne me goma te veres R17-she,per me teper info kontaktoni ne nr e tel .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim