Fellne alumini 16 coll per mercedes

Shitet nga: enver 03 Pri 18:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
ne gjendje te mir komplet me goma
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim