Fellne dhe Goma

Shitet nga: Agroni 21 Shk 18:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Malishevë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne me gjithë goma komlet të katërt,R15 Golf 4 dhe Polo ose bëj nderrim me Fellne R16.Negociushëm
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim