Fellne me gjith goma me 10 bulona

Shitet nga: Taulandi 13 Krr 22:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

530 EUR

Komuna: Malishevë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellnet jan shum te mira jan te ardhur nga zvicrra jan me 10 bulona jan 20 coll ? gomat jan te veres viti i gomam 2013 jan shum te mira bajn per audi a6 golf 4 5 6 e per shum te tjera
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim