Fellne me goma dimri

Shitet nga: Fation 31 Tet 11:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Malishevë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
1. Shes fellnet per audi golf 5 nr 205 60 r 15 jan 5 muj te perdorura veq ni dimer shum jan te mira qmimi 130 euro 2. Shiten fellnet 215 45 r17 me goma te veres per golf 4 ose audi a3 pasat etj 200 euro ose komplet dy part 320 euro ndrroi me fellne golf 4 me goma dimri viber +37744728130
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim