Fellne me goma per mercedes

Shitet nga: Labinot 04 Pri 10:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Malishevë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne me goma per mercedes 195/65/15 M+S
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim