Fellne me goma

Shitet nga: Graniti 09 Pri 10:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Malishevë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellnet me goma jan 15. I kan 4 vrima bejn per audi ford etj. Tel-viber. 049525472
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim