Fellne me rrota te dimrit M*S 225/45R17

Shitet nga: Nertil 07 Jan 18:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
rrotat me fellne per Mercedes
225/45R17 te ardhura nga Austria
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim