Fellne mercedes audi

Shitet nga: Leotrim 05 Mar 17:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

210 EUR

Komuna: Malishevë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
fellone audi 225/55/16 goma te dimrit 210€ fellne mercedes 215/55/15 goma t veres 210€ Ne viber 0041767517939
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim