Fellne motor sharr flex struggle burmashink

Shitet nga: shefki 14 Shk 13:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Malishevë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
She's motorrin shtill nr 26 150 euro
Burmashinken hilti 50 euro
Flexi me shpejtsi 50 euro
Strug dore 40 euro
Fellnet 14she aluminum per golf BMW etj qmimi 70 euro me goma tveres kush I mere krejt qmimi 350 komplet nr viber +38649260186
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim