Fellne për PEUGEOT më gjithë rrota

Shitet nga: Fellne për PEUGEOT më gjithë rrota 21 Shk 14:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Malishevë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes Goma me fellne për PEUGEOT
Gomat janë 15-tshe
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim