Fellne per BMW

Shitet nga: luli morina 20 Mar 19:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Malishevë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne 16-she me goma, 4goma komplet.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim