Fellne per golf 5,6,7 pasat audi mercedes 16 chol

Shitet nga: Genci 23 Shk 19:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellnet jan shum te mir jan shum ne gjendje te mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim