Fellne per vetur..

Shitet nga: EDISON 27 Nën 22:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Malishevë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne 16-jane......
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim