Fellne te allaminit

Shitet nga: ••••••• 06 Shk 16:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

175 EUR

Komuna: Malishevë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne te allaminit Jan te mira per Golf 2. 13 she per ma shum konkaktoni ne Nr Telefonit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim