Fellne te reja 19 inch

Shitet nga: Florimi 28 Tet 10:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellnet janë 19 inch.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim