Fellne

Shitet nga: Xxxxxx 04 Shk 10:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne 16 she me goma te veres golf 4. 5 6 audi pasat e tj. 370 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim