Fellne

Shitet nga: Xxxxx 05 Shk 12:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

370 EUR

Komuna: Malishevë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellbe 16 she me goma mesatare
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim