Fellne

Shitet nga: malush 07 Shk 13:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
fellne per jaguar 16/225/ 55she me gume dhe fellne per mercedea amg 17/245/40
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim