Fellne

Shitet nga: xxxx 13 Shk 22:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
She's fellne the aluminit 14 bajn per golf 2 3 BMW e tjera qmimi 4 copa 50 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim