Fellne

Shitet nga: Hamdi 12 Dhj 17:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Malishevë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne 16.......4 fellne te njejta
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim