Fellne

Shitet nga: Vali 14 Dhj 21:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Malishevë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellne 15-she ose bojm ndrrim me 16-she
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim