Fellne

Shitet nga: hamdi 17 Dhj 13:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Malishevë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne 16, 4 njesoj, bashk me goma vijn.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim