Fellne

Shitet nga: Naim 09 Maj 21:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

650 EUR

Komuna: Malishevë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne per mercedes shum te rujtne
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim